Інформація про ринкові ціни


Всіма відома майданчик уеб в даний час є єдиним джерелом торгівлі природними ресурсами відповідних українських енергетичних бірж.  Міністерство, яке відповідає за економіку, торги та інші сфери життєдіяльності України рекомендує громадянам використовувати майданчик уеб як орієнтир ціни природного газу і нафтопродуктів.

Інформація про ціни на нафту

Згідно з рекомендаціями Міністерства економіки, на зміни цін на нафтопродукти при державних закупівлях можуть впливати біржові котирування з Європи і котирування енергетичних бірж України.

Інформація про ціни на газ

Відповідно до рекомендації Міністерства економіки, зміна ціни природного газу при державних покупках в певному угоді регулюється по формулі.

Клієнт повинен скласти проект проекту контракту і повинен містити процедуру зміни основного договору.  Умови контракту засновані на законі.

Ви можете відстежувати рівень цін на газ в Україні і Європі на нашому веб-сайті.  Інформація про ціни на нафту розміщується по посиланнях на веб-сайті.

Кваліфіковані працівники уеб надають інформацію про ринкові ціни на природний газ і нафтопродукти.

Інформацію про ціну нафтопродуктів можна отримати одним із таких способів:

 • Згідно з рекомендацією Міністерства економіки, сертифікат, що використовується для розрахунку скоригованої ціни на нафтопродукти, вказує і описує різні компоненти формули (якщо УЄБ вибирає європейський тип котирування);

 • Данні про вартістьнафтопродуктів на майданчику «УЕБ». 

Ось деякі варіанті, як отримати інформацію:

 • Сертифікат для розрахунку скоригованої вартості покупного газу за формулою із зазначенням і описом різних компонентів формули;

 • Дивлячись на результатимайданчику «УЕБ» отримано інформацію про ціну природного газу.  Середня ціна на природний газ щомісячного ресурсу виходить шляхом ділення загальної вартості угоди (включаючи податок на додану вартість на покупку).

Інформація про щомісячні торгових цінах на природний газ на майданчику «енергетична біржа України».  Котирування цього типу сертифікатів виходить шляхом ділення вартості закінченою біржової операції на ціну.

Якщо вас зацікавила дана інформація, ви отримати додаткову інформацію, перейшовши за цим посиланням: www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/