Купити конфіскований одяг на торгах УУБ


Сегмент «Дизайн і стиль» CETAM виключно обнадіює-регулярно відбуваються передачі продуктів, які хотіли продавати в бізнес-секторах, магазинах, торгових центрах або фірмових магазинах. 

Тут можна знайти все, від шкарпеток до нічних суконь від Zara і Mango.  Деякий час вилучені речі в основному складалися на склади, проте з 2014 року одяг, вилучений митницею або адміністрацією глави держави, продавався на електронних торгах CETAM.

 «Дизайн і стиль» на біржі- одяг і взуття відомих європейських і американських виробників

Сьогодні в Україні ПРОПОЗИЦІЯ арештованих товарів відбувається тільки через систему електронного обміну утримуваним майном, що було обрано Міністерством юстиції ще в 2014 році. Свого часу CETAM стала Головною державною установою, яка відкрила доступ до майна, конфіскованого правоохоронними органами, для цієї ситуації — цілі партії нового одягу та взуття.

На сайті uub.in.ua ви знайдете всі основні дані-фотографії доступних для покупки ділянок, кількість предметів одягу (комплектів взуття ,шкарпеток, рукавичок), його розмір, відтінок, матеріал і т.д. на сторінці «Дизайн і стиль» вказується початкова вартість товару і плата за завірення, яка повинна бути оплачена учасниками продажу.

На електронному розпродажі одяг, взуття та прикраси продаються окремо або цілими посилками — ви можете отримати деякі відповіді з цього приводу, уважно вивчивши зображення деталі.  Часто в розділі «Дизайн і стиль» Показані цілі відсіки з купою однакових товарів — взагалі кажучи, це предмети одягу, які намагалися перекинути через лінію.  У більшості випадків конфісковані речі на CETAM продаються у відмінному стані, а їх вартість істотно занижена.  Такі товари популярні серед приватних підприємців, індивідуальні, прямі розпродажі на електронній сцені uub.com.ua матимуть певне значення як для звичайних покупців, так і для представників малих і середніх організацій.

Купуйте товар з класу «Дизайн і стиль» на УУБ

Вкладка » Дизайн і стиль» на CETAM адресована широкому асортименту товарів.  Часто на сайті uub.com.ua можна придбати дуже цікаві посилки за цілком помірними цінами.  Наприклад, розкішний жіночий жилет зі звичайної шкіри тут продається за 4000 грн, а пропозиція весільної сукні — всього за 200 грн. Цілі купи нових сорочок, пальто або чобіт з волової шкіри не складно купити за один клік.  — щоб взяти участь у розпродажі, просто виберіть ідеальний товар і сплатіть страховий внесок.