Продати ліс-кругляк сосни в Харкові на УЕБ


З 01.02.2020 всі зацікавлені сторони зможуть продавати колоди сосни в Харкові через електронну систему УЕБ. Чесна торгівля деревиною на електроннійта надійній платформі України була розпочата за рекомендацією Міністерства України. Реєстрація на офіційному сайті Української Генеральної біржі стане запорукою перемоги у відкритому аукціоні.

Два роки томуВлада України прийняла постанову. Яку? Новий закон почав регулювати торгівлю деревиною, яка заготовлена великими компаніями, та знаходиться на затверджених майданчиках, пов’язаних з модулем Transparency.Sales. Виняток становлять вимоги військової та національної безпеки України та надзвичайних ситуацій.

Де продати ліс-кругляк в Харкові вигідно

Довгий час ринок деревини піддавався критиці за порушення законів і правил. Тому було вирішено провести публічний аукціон у цій галузі, що сильно відрізняється від минулих способів реалізації необробленої деревини. Якщо порахувати, то з 2016 року держбюджет поповнився 25мільярдами гривень.

У Харкові та інших частинах України найбільш прозорим процесом продажу сосни є отримання інформації про тендер, яка також публікується на всіх сайтах, пов’язаних з модулем УЕБ. Генеральна біржа України-один з таких майданчиків, де не тільки регулятори, а й прості громадяни можуть дізнатися про дані.

Сайт компаніїдуже зручний та легкий у використанні. Він гарантує всім покупцям рівні умови для участі в аукціоні не виставленої на аукціон деревини. Крім українських громадян, вони також були прийняті місцевими та іноземними організаціями, яким дозволений вихід на внутрішню загальну біржу України, і які сплатили реєстраційний і гарантійний збори.

Менш ніж за два місяці після того, як УЕБ почала продавати колоди, Лісозаготівельна компанія отримала чистий прибуток у розмірі майже 40 мільйонів. Загалом з 2016 року роботи УЕБ системи державні та муніципальні підприємства заробили понад 25 мільярдів українських гривень.

Зацікавило? Тоді переходьте сюди та читайте більше про аукціони: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodat-lis-kruglyak-sosn-v-harkovi-na-prozorroprodazhi/