Українська енергетична біржа.


УЕБ була створена з метою організації та проведення торгів біржі енергоресурсами. Це відкритий електронний майданчик для торгів, де обов’язковою умовою є формування справедливої ринкової вартості на базі попиту і пропозицій учасників.

Біржа може допомогти мінімізувати свої фінансові і виробничі  ризики учасників, що пов’язують із енергозабезпеченням. Українська біржа енергетики — лідер біржових торговель на території України, а також єдина централізована платформа з найбільшою ліквідністю.

Важливо зазначити, що на УЕБ зареєстровано більше 1300 компаній. Загалом уклали понад 45 тис.угод і здійснили продажі на більше ніж 200 млрд. грн. Отож, це доводить що система дієва.

Представники Ради Секції.

Представників за напрямком Електроенергії, можна побачити за посиланням: https://www.ueex.com.ua/ueex/sections-council/representatives-electric-power/.  На даній сторінці прописано, також і інші категорії, які можуть бути корисними.

Торги енергоресурсами біржі включає в себе, продаж природного газу, нафтопродуктами,нафтою з газовим конденсатом, аукціони з торгівлі скрапленим газом, вугільна продукція, сировина, добрива та інша вигідна продукція, аукціони купівлі-продажу електроенергії.

У торгах учасниками являються підприємства міжнародного рівня, чималі світові трейдери та вітчизняні державні компанії.Представниками Ради Секції  в сфері Електроенергії є чимала кількість людей.  Ці учасники представляють різноманітні компанії, такі як, ПрАТ «Укргідроенерго», ТОВ «Д.Трейдінг», ТОВ «ДЕ ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ», ТОВ «Нова-Енергетична-Компанія», ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО», ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «Енерго Збут Транс» та інші. Взагалі можна нарахувати більше ніж 1050 учасників торгів, з них приблизно 300- в сфері “Природний газ”, і близько 220 — в напрямку “Електроенергії”. Українська Енергетична Біржа постійно намагається покращити свою роботу.  Підтримувати постійний зв’язок з учасниками, для скорішого реагування на потреби ринку. Тому, звертайтесь з пропозиціями та питаннями і вам обов’язково відповідатимуть. Крім цього, з березня 2020 року, було укладено меморандум про співпрацю Української біржі енергетики спільно з “Оператор ринку”. Ці підприємства працюватимуть разом для розвитку інструментів строкового енергетичного ринку.