Види арештованого майна


Кожне підприємство має цілком обґрунтоване бажання заощадити на покупці того чи іншого майна. Зробити це можна використовуючи деякі сучасні механізми, які можуть бути максимально ефективними в тій чи іншій ситуації. Сегмент корпоративних покупок часто може бути досить складним питанням, вирішити яке можна лише в деяких ситуаціях. Тут дуже важливо мати можливість вибирати той чи інший спосіб придбання цікавого для вас товару, щоб в результаті була можливість витратити на це все мінімальну кількість коштів. У цій статті ми поговоримо про види арештованого майна, які теоретично можуть бути цікавими, а також про те, як їх найпростіше придбати за максимально низькою вартістю на даний момент.

Які бувають види арештованого майна

  1. Автомобілі. Кредитори часто беруть під заставу автомобіль. Це цілком нормальна практика, так що час від часу у підприємства з’являється необхідність передати своє авто за невиплати по кредитах. Саме такі автомобілі в результаті і доводиться збувати кредиторам. Насправді, такого роду арештоване майно найпростіше купити і продати через всеукраїнський портал Прозорро. Зареєструватися на ньому можна за посиланням sale.uub.com.ua. Це дозволить вам відкрити абсолютно нові можливості, які раніше були недоступні. Портал став популярним практично відразу ж після того, як він з’явився. При цьому він був схвалений на державному рівні, так як ті механізми, які лежать в основі роботи даного порталу, можуть бути прекрасним варіантом для боротьби з корупцією і різними махінаціями. Тут у кожного підприємства є можливість придбати арештоване майно у вигляді автомобіля, при цьому, його вартість може бути значно нижче середньої ринкової ціни на ту чи іншу модель.
  2. Нерухомість. Ще одним популярним видом арештованого майна безумовно є нерухомість. Кредити під заставу нерухомості це нормальна практика, однак не завжди боржнику вдається вчасно виплатити суму. В результаті у нього виникає необхідність віддати те чи інше майно під володіння банку або іншому кредитору, з яким вони підписали договір. Кредитор в результаті повинен реалізовувати цю нерухомість, намагаючись при цьому максимально зберегти її вартість. На даний момент тут також найчастіше користуються саме можливостями Прозорро, так як це не тільки дуже зручно, але ще і дає можливість виграти в ціні обом сторонам.

Також на даному порталі є можливість знайти і інші види арештованого майна, яке можна придбати за вигідною вартістю. Якщо ви хочете дізнатися більше про саме арештоване майно, то зробити це можна тут https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property. На сайті ви можете знайти масу корисної інформації про те, як найкраще працювати зі всеукраїнським порталом Прозорро, і що потрібно робити для того, щоб використовувати його можливості максимально ефективно.

На даний момент також поступово впроваджуються механізми, які дозволять купувати земельні ділянки через цей портал. При цьому в загальному доступі буде можливість купити землі, які раніше перебували в державній власності. Також тут буде можливість купувати землі сільськогосподарської власності. Це все буде відмінним варіантом для кожного підприємства, яке шукає можливість купити ту чи іншу ділянку землі, яка раніше могла бути просто недоступною. Ведуться і інші зрушення в плані оптимізації та розвитку роботи порталу. Дуже скоро, всі основні закупівлі та продажі підприємств будуть вестися саме через Прозорро, так що є сенс починати своє знайомство з ним якомога швидше. Це дозволить вчасно відреагувати на останні зміни і використовувати найбільш просунутий варіант покупки і продажу різного майна.