Торгівля землею сільськогосподарського призначення


В усіх розвинених країнах світу земля є точно таким же товаром, котрим можна торгувати на відкритих ринках. Мова йде саме про землю сільськогосподарського призначення, котра в нашій країні все ще залишається недоступною для продажу. Хоча слід зауважити, що стосується це не всіх земель.

Мало хто знає, що насправді ринок торгівлі такого роду землею існує вже зараз. Та ніяких проблем його існування не викликає. Проте там все ж торгується не так багато землі.

Куди більше земельних ресурсів, котрі використовуються у сільському господарстві, будуть доступними для торгівлі після того, як уряд приймає рішення зняти мораторій. Виходячи з тих кроків, котрі наразі робляться у даному напрямку, можна зробити справедливий висновок, що довго чекати цього не доведеться.

Досить скоро ми з вами станемо свідками того, що продаж земель сільськогосподарського призначення стане цілком відкритим та доступним кожному громадянину. Тобто ви можете розраховувати на те, що ця система врешті решт принесе вам користь, якщо ви володієте землею, або хочете придбати відповідну ділянку.

Насправді той факт, що на території нашої країни заборонено продаж такого роду земель, є досить дивним та не зовсім справедливим

Адже право користування надає також право власності те майно, котре належить особі. Але це все триалий час ігнорувалося, саме тому й виникають наразі досить серйозні протести коли мова йде про легалізацію продажу землі такого роду. Люди просто не розуміють, що це дійсно важливий крок, котрий повинен принести вам в першу чергу серйозну користь. І вже потім ви можете шукати там певні проблеми, котрі, тим не менш, уряд буде усувати одразу ж після їх виникнення. 

В перспективі даний ринок може стати досить активним та принесе велику користь не тільки власникам земель, а й підприємцям. Власники нарешті матимуть реальну можливість продати належну їм землю за досить привабливими цінами, а підприємці зможуть разово її купити і більше не думати кожного сезону про оренду.

Досить серйозний крок на зустріч тому, щоб створити більш потужну сферу сільського господарства, котра буде й надалі активно розвиватися. Ви можете розраховувати на те, що все це стане для вас вирішальним моментом, якщо продаж землі тим чи іншим чином стосується саме вашої справи.

Адже відкритий ринок стане доступним кожному підприємцю, котрий має реальну необхідність придбати такого роду ділянку

Здійснюватиметься весь цей процес завдяки роботі порталу Прозорро, котрий вже досить давно працює в різноманітних напрямках та може продемонструвати відмінні результати. Портал є цілком відкритим, тому не може йти мови щодо того, що певні махінації можуть робитись у даному сегменті.

Саме тому власне кажучи його й обрали, адже саме даний портал може гарантувати відкритість торгівлі земельними ділянками, котра так необхідна у даному сегменті. Врешті-решт, уряд все ж повинен впевнитися в тому, що законність продажу земель залишається на належному рівні.
Сам процес торгівлі буде також загальнодоступним, проте щоб до нього долучитися. ви повинні спершу пройти реєестрацію на майданчику sale.ueex.com.ua.

Саме завдяки такого роду майданчикам пересічний підприємець може отримати доступ до безпосередньої роботи з порталом Прозорро. Адже на самоу порталі зареєструватися у вас не вийде, для цього були створені різноманітні майданчики, котрі беруть на себе такого роду завдання. У всякому випадку, працювати з такими майданчиками досить просто. Тому навіть новачок не буде витрачати велику кількість часу на навчання.