Оренда земельної ділянки в Київській області на відкритих торгах Прозоро.Продажі


Оренда земельної ділянки в Київській області або будь-якому іншому місті України передбачає володіння на певний строк активом на платній основі. Сьогодні всі торги з надання земельних угідь в оренду проводяться виключно через електронну систему Прозорро.Продажі. Проходьте реєстрацію на платформі Української універсальної біржі, щоб мати доступ до аукціонів з оренди землі у Київській та інших областях України.

Оренда землі у Київській області: особливості

Нещодавно в Україні було прийнято новий законопроект, який дозволяє брати в оренду земельні угіддя комунальної та державної власності. Але після ухвалення закону влада зіткнулася з іншою проблемою, а саме методом реалізації. Вирішенням цієї проблеми стало створення системи Prozorro.Sale. Тепер будь-хто може в кілька кліків взяти в оренду землю в Київській області або в іншому регіоні України. При цьому не потрібно навіть виходити з дому або ж їхати на місце землі, що орендується. Весь процес проходить у форматі онлайн, і кожна людина може стати частиною електронної системи торгів.

Земельний фонд Київської області має лоти із різним цільовим призначенням. Безумовно, найбільшу частину становлять сільськогосподарські ділянки – близько 60% від загальної площі та 23% займають лісові насадження.

Питання використання за цільовим призначенням землі є дуже актуальним. Потрібно розуміти, що кожна ділянка землі виконує свою функцію. Наприклад, земля сільськогосподарського призначення повинна використовуватися виключно з метою запровадження тваринництва та рослинництва. У разі, якщо орендар використовуватиме не за призначенням орендовану землю, угода з ним буде розірвана.

Термін дії договору – це не менш цікаве питання. У сфері оренди землі виходячи з чинного законодавства чітко визначено, що найбільший період тимчасового використання ділянки може становити 50 років. Але експертами рекомендують підписувати угоду на мінімальний період, який становить 7 років. Однак цей показник залежить від цільового призначення землі.

Оренда землі у Київській області на майданчику Української універсальної біржі

Орендувати землю в Київській області в інших регіонах України можна через систему Прозоро. Продаж https://sale.uub.com.ua/news/orenda-zemli-u-kyqivsqkij-oblasti-cherez-e-majdanchyky. З кожним днем ​​популярність цього сегменту ринку зростає, і, відповідно, зростає вартість орендної плати за таку нерухомість. Це не дивно, адже ринок землі є досить передбачуваним і здатним залучати інвесторів із різних куточків України.

Щоб взяти участь у торгах, потрібно пройти низку певних кроків:

  • Пройти реєстрацію на сайті Української універсальної біржі;
  • Вибрати відповідний лот;
  • Подати заявку на участь;
  • Внести обов’язкові внески;
  • Надати всі необхідні документи;
  • Зробити свою пропозицію.

Після перемоги в аукціоні буде укладено договір, а у разі виникнення питань завжди можна звернутися до представників Української універсальної біржі.