Що з себе представляє аукціон з продажу лісу в Україні?


Щокварталу на продаж виставляється сировина, отримана під час санітарного вирубування дерев, розділенні на частини цілих колод та стовбурів. Виставляють їх лісозаготівельні господарства держави, через спеціальні онлайн-майданчики, типу Української Універсальної Біржі. Продаж відбувається чесно та прозоро. Тобто домовленостей та спеціальних схем не використовують.

Всі кошти, які отримують за лоти, йдуть до бюджету держави, а не до зацікавлених осіб, що контролюється. Проведення відкритих аукціонів з продажу лісу, саме через електронну систему Прозорро.Продажі допомагає установлювати реальну, ринкову ціну за виставлені лоти. Виставленими на продаж можуть бути будь-які породи дерев. Тобто м’яколистяні або твердолистяні, які різняться за структурою, властивостями, і тому вони мають різноманітні цільові призначення.

Продаж лісу на майданчику Прозорро.Продажі.

Як відомо, в галузі лісозаготівлі та продажу лісу, існувала проблема корупції. Державні лісгоспи, укладаючи прямі договори, занижували вартість сировини. Нерідко проводилися махінації, за які керівники отримували “дяку”. Проте ця схема не була вигідною для господарства. Лісозаготівля здавалась збитковою. Але з лютого 2020 року стартували аукціони з продажу лісу-кругляка в системі Прозорро.Продажі. Тобто все стало більш відкритим і зрозумілим для громадян. І за цей час, вже визначаються позитивні результати функціонування системи. Помітно, що це популярний напрямок, адже люди все більше і більше стають учасниками аукціонів. Але, також, варто зазначити про перспективність, адже доходи значно зростають. Як і на будь-якому аукціоні, перемогу здобуває той учасник, котрий зробить найбільшу ставку. Саме ця система є вигідною, адже всі пропозиції подаються анонімно, що забезпечує чесний вибір організатором переможця, який не є підставним кандидатом.

Ви, звичайно, можете зареєструватися і подати заявку на участь в чесному та прозорому аукціоні з продажу лісу. Більше інформації з цього приводу ви знайдете за посиланням: https://megasale.com.ua/auktsion-po-lisu-na-prozorro-sale/. Українська універсальна біржа надає клієнтам всю необхідну підтримку. Потрібно сказати, що ця система є дуже зручною, адже вона виконана в онлайн-форматі. Тобто ви можете перемогти незважаючи на ваше місце перебування.