Придбати дуб круглий на веб-сайті Prozorro.Sale у Івано-Франківську


Увійшовши на сторінку офіційного аукціону Prozorro, э можливість купувати тверду деревину всіх видів. Аукціони ліцензовані та мають публічну пропозицію. Продаж деревини офіційно дозволений з другого місяця зими, в 2020 році.

Через безліч випадків корупції, пов’язаних з незаконною торгівлею, уряд вирішив змінити закон. Тепер кожен бажаючий може зареєструватися на сайті та придбати необхідну деревину на електронних торгових майданчиках. Приєднуйтесь до потенційних клієнтів та поповнюйтє лави УУБ. Корисна інформація про систему Прозорро є на порталі https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-kupt-dub-kruglyak-v-ivano-frankivsku-na-prozorrosale/

Підприємці організували систему, згідно з якою тепер дозволено спокійно займатися торгівлею круглими дубами в Івано-Франківській області. Відвідайте веб-сайти компанії Prozorro.Sale і переконайтесь самі. Новий указ було видано під номером 1178, який стосується дозволу на продаж частин деревини (необробленої).

Дуб круглый – де купити?

Отримати породу деревини дозволяється лише великими домашніми підприємствами та фірмами.

Користувачі, які заробляють більше 10 млн. грн. на місяць. «Лісова» продукція різних видів постійно виставляється на аукціон. Їх обсяг повинен починатися від 150 метрів кубічних, а ціна повинна становити 200 000 грн. Через певний проміжок часу влада прийме останній закон про дозвіл на торгівлю для малих організацій.

Це зменшить корупцію та рівень нелегальних продажів. У плані будуть задіяні Державне агентство лісового господарства, Управління ефективного регулювання та спеціалісти Prozorro. Короткий час ціни на деревину сильно завищували. Це було зроблено навмисно, щоб дозволено продавати деревину незаконним способом і отримувати більше доходу.

Лісове господарство буквально «потонуло» в особах, які займаються корупційними справами. Завдяки найновішій системі Prozorro.Sale всі завдання можна вирішити. Компанія існує більше 4 років і за ці роки придбала потенційних клієнтів та отримала чудові доходи. Державний бюджет збагатився величезною сумою на 28 млрд. грн.

Дуб круглий можна купувати на головному веб-сайті UUB.

Учасник може взяти участь у таких заходах, як:

  • використання надрів;
  • майно банкрутів;
  • власність;
  • автомобільна тема;
  • дерево та металобрухт;
  • приватизація.

Напрямок, пов’язаний з постачанням деревини, діяв протягом короткого часу, але добре прогресує.