Пасивний прибуток від криптовалют


Історично склалося так, що інвестори диверсифікують свої активи за допомогою фондового ринку, дорогоцінних металів та інших засобів – з метою отримання пасивного доходу. Сьогодні до списку інвестиційних коштів, які дають дохід, можна додати криптовалюти. Якщо ви вже давно займаєтеся інвестиціями або тільки починаєте, зрозумійте, що існує безліч способів отримання пасивного доходу за допомогою криптовалют. У цій статті ми розберемо кілька варіантів, щоб ви могли якнайшвидше почати використовувати криптовалюту на додаток до своїх звичайних інвестицій.

Криптовалютні відсоткові рахунки

Криптопроценти — це потужний фінансовий інструмент, який звичайні ощадники часто не беруть до уваги. Поміщення грошей на рахунок, який дозволяє заробляти відсотки на криптовалюті вище за рівень інфляції, підвищує цінність ваших грошей у довгостроковій перспективі. Вибирати рахунок зі складними відсотками ще краще, бо чим довше кошти залишаються на рахунку, тим більша величина відсотків. Складні відсотки – це можливість для біткоін-інвесторів. Так як купити біткоін стало просто через такі біржі як https://www.bybit.com/kk-KZ/

Стейкінг

Стейкінг — новий метод пасивного доходу в биткоин-индустрии, але це простий спосіб почати. У деяких мережах блокчейн використовують консенсус на основі доказу ставки. Тобто замість того, щоб видобувати криптовалюту шляхом доказу виконання роботи, блоки підтверджуються зацікавленими користувачами мережі. Щоб стати одним з таких учасників, ви повинні зробити ставку, або «вкласти» криптовалюту в мережу.

Кожен блокчейн має власний мінімальний рівень ставки. Відповідність цим стандартам гарантує ваше прийняття як валідатор. Мережа покладається на вас під час підтвердження транзакцій. Все, що від вас вимагається, — це тримати свій комп’ютер увімкненим і підключеним до мережі, а також зберігати свої кошти в гаманці мережі. За це ви будете винагороджені. Чим більше ви ставите, тим більше виграєте. Крім того, стейкінг набагато кращий для навколишнього середовища, ніж майнінг. Таким чином, ви також приносите користь довкіллю. Багато мереж блокчейн згодом перейдуть на proof-of-stake.

Кредитування

Платформи для стейкінгу та кредитування є частиною децентралізованого фінансового руху. Традиційні фінанси переходять до блокчейн-мережі. Традиційний банк надає вам гроші у вигляді позик. В результаті ви отримуєте відсотки, але банк визначає ставку. Ви також можете розмістити свої активи на кредитній платформі DeFi та отримувати відсотки у вигляді токенів мережі. Крім того, оскільки немає потреби у третій стороні, вам слід очікувати підвищення цін на 5-15% порівняно з традиційними ставками. 

Сучасні криптовалютні біржі, такі як https://www.bybit.com/uk-UA/, можуть давати вам доступ до певних інструментів пасивного заробітку. Отже варто обирати саме ті майданчики, котрі будуть корисними у вашому випадку та дозволять вам розвиватись.