Онлайн торги через Прозорро


Прозорість, об’єктивність – це основні переваги електронних аукціонів на сучасному та перевіреному майданчику Прозорро.Продажі. Саме завдяки зміні процесу проведення безпосередніх переговорів з керівниками підприємств на електронні аукціони стало набагато менше корупції, хабарів та нечесних, досить складних тіньових схем. Тепер продати і купити товар можна швидко і найголовніше, без обману і прихованих платежів. Як зареєструватись на акредитованому майданчику можна дізнатись за посиланням: sale.uub.com.ua.

Особливості торгівлі через Прозорро

Таким чином виробники не втрачають свого прибутку, а покупці вибирають необхідний товар за адекватною та прийнятною вартістю. Ви можете на власному досвіді в цьому переконатися.  Зміни в процес реалізації деревини були внесені у зв’язку з численними скаргами на непрозорість та низьку ефективність існуючого ринку. Зараз будь-який бажаючий може взяти участь в аукціоні з продажу деревини.

Продаж лісу за допомогою електронної системи аукціонів будується на поступовому підвищенні вартості. Якщо переможця визначити не вдасться, призначать повторні торги, в яких стартова ціна буде нижчою за попередню.

Головна умова аукціону – ціна не може бути нижчою за собівартість деревини. Переможець укладає договір купівлі-продажу, згідно з яким він повинен внести 10% передоплату.

Очікується, що реалізація необробленої деревини в електронній формі забезпечить прозорість угод і допоможе перемогти незаконну вирубку дерев. 

Кожен аукціон, який буде проводитися на Прозорро.Продажі, дозволяє сформувати здорову конкуренцію між учасниками, сформувати справедливу ринкову вартість. З самого початку свого існування електронні торги стали дієвим механізмом у боротьбі з корупцією. Сьогодні аукціони дозволяють усунути незаконні схеми і тіньові домовленості.

Як торгувати на офіційних майданчиках Прозорро

Для участі в публічних аукціонах Prozorro необхідно зареєструватися на акредитованому торговому майданчику та оплатити платіж за реєстрацію, гарантійний внесок. Це мінімальні внески, за які користувачі отримують доступ до сервісу, захист інформації, прозорість, безпека угод та вигідні умови торгівлі необробленою деревиною.

Практика показує, що все більше лісозаготівельних компаній та покупців деревини довіряють Prozorro. Відкритість аукціонів гарантує прозорість угод, відсутність корупції та захист від недобросовісних постачальників. Так як торги проводяться публічно, в них беруть участь найбільші лісгоспи України, знижується ризик спекуляції і штучного завищення цін.Взяти участь в аукціонах можуть як приватні особи, так і компанії. Також до торгів допускаються іноземні фірми. Дізнатись більше про те, як брати участь у торгах, можна за посиланням: https://sale.uub.com.ua/ru/news/derevyna-z-verhnqogo-skladu-prodajetqsya-v-systemi-prozorro-sale.